Najnowsze wpisy

Dodatki aranżacyjne i pomysłowe meble. Jak nadać pomieszczeniu charakteru?

Dodatki aranżacyjne i pomysłowe meble. Jak nadać pomieszczeniu charakteru?Co do tego, że każdy domownik pragnie otaczać się pięknymi i estetycznymi rzeczami, nie ma najmniejszych wątpliwości. Funkcjonalne toaletki, zegary, lustra, poduszki i inne dodatki – to wszystko tworzy charakter wnętrz. Co zrobić, by nie było przesadzone i zagracone? Już radzimy!
Przeczytaj więcej

Styl eklektyczny w salonie, czyli jak łączyć stare z nowym?

Styl eklektyczny w salonie, czyli jak łączyć stare z nowym?Trend eklektycznych wnętrz jest coraz bardziej widoczny. To zasługa łączenia kilku stylów, z których każdy ma w sobie coś atrakcyjnego. Dziś skupimy się na salonie – jak umieścić w nim rustykalne smaczki, ale łącząc je z nowoczesnością?
Przeczytaj więcej

Kuchnia otwarta czy półotwarta? Zobacz, jak skutecznie połączyć ją z salonem

Kuchnia otwarta czy półotwarta? Zobacz, jak skutecznie połączyć ją z salonemTwoje mieszkanie nie jest zbyt duże? Aby zaoszczędzić dostępną przestrzeń warto połączyć jedno pomieszczenie z drugim, na przykład kuchnię z salonem, tworząc kuchnię półotwartą lub otwartą. Jak tego dokonać? Chętnie podpowiemy na co warto zwrócić uwagę.
Przeczytaj więcej

Powrót do czasów dzieciństwa, czyli jak zaaranżować mieszkanie w pastelowych barwach?

Powrót do czasów dzieciństwa, czyli jak zaaranżować mieszkanie w pastelowych barwach? Mimo stale zmieniających się trendów, pastelowe barwy w aranżacji wnętrz nadal odgrywają dużą rolę. Czy to dziwne? Pewnie nie, bo to kolorystyka, która przywodzi na myśl czasy dzieciństwa. Co więcej, dodaje wnętrzom świeżości i uroku. Jak zaaranżować mieszkanie w tym stylu? Oto odpowiedź.
Przeczytaj więcej

Mieszkanie na poddaszu. Jak urządzić, żeby było praktyczne i wygodne?

Na mieszkanie na poddaszu decyduje się coraz więcej osób. Załamania, skosy, drewniane elementy i okna dachowe tworzą klimat nie do zastąpienia i dodają wnętrzom uroku. To jednak miejsce trudne do zagospodarowania. Jak zrobić to poprawnie? Już podpowiadamy.
Przeczytaj więcej

Szare nie znaczy złe. Podpowiadamy jak wykorzystać szarości w aranżacji wnętrz

Szare nie znaczy złe. Podpowiadamy jak wykorzystać szarości w aranżacji wnętrzSzarość w aranżacyjnych katalogach pojawia się coraz częściej. Czasami jest delikatna jak dym, a czasami wyrazista i głęboka niczym ołów. Szare nie znaczy złe, a prawidłowo umiejscowione szarości nabierają bardzo dobrego znaczenia. Aranżacyjnego, rzecz jasna.
Przeczytaj więcej
pixel