Najnowsze wpisy

Chcesz spotęgować piękno swojego ogrodu? Musisz go odpowiednio oświetlić!

Posiadasz piękny ogród na który chuchasz i dmuchasz przy każdej okazji? Warto, żebyś pochwalił się swoją ciężką pracą. Nie jest to jednak możliwe, jeśli jego piękno pogrążone jest w ciemnościach! Mamy na to doskonałe rozwiązanie – lampy ogrodowe LED rozjaśnią ogród, dodatkowo potęgując jego piękno. Na to zawsze warto postawić!
Przeczytaj więcej

Masz dosyć bałaganu w przedpokoju? Postaw na nowoczesną garderobę!

Masz dosyć bałaganu w przedpokoju? Postaw na nowoczesną garderobę!Przedpokój to bardzo specyficzne miejsce, szczególnie narażone na bałagan. Jeśli Ciebie również to irytuje, mamy doskonałe rozwiązanie – postaw na nowoczesną garderobę do przedpokoju, która pozwoli Ci zachować estetyczny wygląd i najwyższą praktyczność.
Przeczytaj więcej

Jak zachować porządek w korytarzu? Postaw na pojemną szafkę na buty

Jak zachować porządek w korytarzu? Postaw na pojemną szafkę na butyKorytarz bardzo często jest miejscem w którym trzymane są kurtki i buty wszystkich domowników. I o ile kurtki można schować do szafy, to uporządkowanie butów bywa naprawdę kłopotliwe. Zwłaszcza zimą, ubłocone podeszwy mogą brudzić parkiet i, najzwyczajniej w świecie, wyglądać bardzo nieestetycznie. Jednak wbrew pozorom łatwo jest na to zaradzić.
Przeczytaj więcej

Kącik konesera. Jak wybrać odpowiedni stojak na płyty?

Kącik konesera. Jak wybrać odpowiedni stojak na płyty?Wbrew przewidywaniom, płyty CD i DVD nie odeszły do lamusa. Wciąż w wielu domach zalegają dziesiątki, a nawet setki opakowań (czasem są to nawet kultowe kasety VHS!) z których bardzo często się korzysta, ale którym dosyć trudno jest znaleźć odpowiednie miejsce do przechowywania. Na szczęście jest na to świetne rozwiązanie.
Przeczytaj więcej

Twardy, czy miękki? Czyli jak wybrać odpowiedni materac

Twardy, czy miękki? Czyli jak wybrać odpowiedni materacCoraz więcej Polaków ma problemy ze snem - spowodowane jest to coraz szybszym tempem życia i pracy. Zdecydowanie każda osoba przeżyła ciężki i stresujący dzień, którego powodem było niewyspanie. Warto zdać sobie sprawę, że za problemy ze snem odpowiada w głównej mierze zły materac.
Przeczytaj więcej

Hokery w Twojej kuchni. Jak je dobrać, żeby było ładnie i funkcjonalnie?

Hokery w Twojej kuchni. Jak je dobrać, żeby było ładnie i funkcjonalnie?Hokery, czyli wysokie kuchenne krzesła z niskim oparciem, powoli podbijają polskie wnętrza. Coś, co kiedyś wydawało się ogromną ekstrawagancją, dziś jest naturalnym wyposażeniem prawie każdej kuchni z wyspą, bądź wyższym barkiem.
Przeczytaj więcej
pixel