Meble do salonu KODO

ilość znalezionych towarów: 10

Przy zakupie mebli kierujesz się głównie solidnością ich wykonania, a na drugim miejscu stawiasz wygląd i dopasowanie do pozostałych, znajdujących się w Twoim domu? W jakości wykonania nie mamy sobie równych, bo nasze meble do salonu ciemny brąz z serii Kodo są nie tylko trwałe w swojej budowie, ale również masywne.

Meble do salonu ciemny brąz Kodo

Meble do salonu ciemny brąz z serii Kodo składające się na tę kategorię tworzone są w całości - nie z osobnych, dopasowywanych do siebie elementów. To właśnie ten zabieg sprawia, że meble są bardziej trwałe, a dzięki płycie laminowanej o większej grubości są również odporne na bodźce zewnętrzne i nie popadają w zadrapania, odłamania ani pęknięcia. Dla większego bezpieczeństwa krawędzie naszych mebli do salonu ciemny brąz wzmocniliśmy okleiną PCV, która sprawia, że wyposażenie to sprawdzi się nie tylko w pokoju dorosłych, ale i młodzieżowym.

Mając na uwadze predyspozycje alergicznie naszych Klientów podczas prac produkcyjnych zwróciliśmy uwagę na to, by meble do salonu ciemny brąz z serii Kodo w żaden sposób nie uczulały, dlatego możesz mieć pewność, że w kontakcie z naszymi produktami nie nabawisz się reakcji alergicznych.

Solidność wykonania, ale również wyjątkowy wygląd

Trwałość i solidność wykonania – to mamy za sobą, ale co z estetyką mebli do salonu? Ona też jest wyjątkową, głównie za sprawą ciemnego wybarwienia i bogatego wyboru elementów, które każdy mebel przygotowany do sprzedaży mogą uczynić wyjątkowym i dopasowanym do danego pomieszczenia uwzględniając przy tym rodzaj obecnej aranżacji.

Zależy Ci jeszcze bardziej dopasowanych meblach do salonu? W naszym sklepie możesz wybrać zarówno ich rozmiar, jak i kolor. Zerknij na przygotowane przez nas zdjęcia, zapoznaj się z opisem produktów, a na pewno wybierzesz te najlepsze.

Zamknij
pixel