Meble do salonu MAGDA I

ilość znalezionych towarów: 9

Meble drewniane wymagają odpowiedniej pielęgnacji, ale na pewno odwdzięczają się swoją trwałością i urokiem nie do przebicia. Wiemy o tym doskonale, bo naszą ofertę od dawna tworzą nie tylko meble tapicerowane, ale również meble do salonu z jasnego drewna. Piękne, eleganckie i masywne. Idealne do stylu rustykalnego i klasycznego.

Meble do salonu z jasnego drewna Magda I

Szafa, komoda, szafka czy witryna? Usiądź wygodnie i przebieraj między produktami znajdującymi się w naszej ofercie. Ich układ stworzyliśmy w taki sposób, by był jeszcze bardziej przejrzysty i przyjemny dla oka, a produkty? Możesz mieć pewność, że wszystkie meble do salonu z jasnego drewna wykonane są według najwyższej jakości procedur, z cenionych przez producentów materiałów.

Każdy z nich cechuje się niepowtarzalnym wzornictwem i możliwością dowolnej aranżacji zgodnie z upodobaniami naszych Klientów. To, co niepodważalne w przypadku naszych mebli do salonu to urok dębowego drewna podkreślonego przez stalowe obicia, które jednak poza swoimi estetycznymi walorami spełniają też rolę funkcjonalną – ułatwiają korzystanie z naszych mebli do salonu.

Drewniane meble ze stalowymi elementami

Korpus mebli do salonu oraz fronty wykonane są z wysokiej jakości płyty dopełnionej drewnianymi, dębowymi elementami. W ten sposób unikamy toporności i ciężaru mebli wykonanych wyłącznie z drewna, a zwiększamy ich mobilność i nadajemy pożądanego, nowoczesnego smaczku. Nasze meble do salonu z jasnego drewna posiadają również szuflady prowadzone na rolkowych prowadnicach, dzięki którym ich użytkowanie jest jeszcze wygodniejsze.

Wszystkie meble do salonu z jasnego drewna, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu wykonywane i sprzedawane są w całości. To pozwala na zwiększenie ich trwałości, a jeśli zależy Ci na indywidualnym podejściu do realizacji zakupowego zlecenia, proponujemy zapoznać się z możliwością wyboru koloru mebli i ich rozmiaru.

Zamknij
pixel