Meble do salonu MAGDA II

ilość znalezionych towarów: 9

Witryna narożna czy komoda dwudrzwiowa? Rozgość się w naszym sklepie i przejrzyj co dla Ciebie przygotowaliśmy. Gwiazdą dzisiejszego pokazu są meble do salonu tradycyjne – o ciemnym wybarwieniu, masywne, pasujące idealnie do wnętrz w stylu rustykalnym i klasycznym. Jeśli jesteś zwolennikiem tradycyjnych rozwiązań, a od mebli oczekujesz duszy, nasze meble do salonu tradycyjne spiszą się na medal.

Meble do salonu tradycyjne

Meble do salonu tradycyjne to linia produktów cechująca się wyjątkową elegancją i pięknem. To meble, obok których nie da się przejść obojętnie. Wszystko za sprawą niepowtarzalnego wzornictwa i ogromnej liczby elementów, które możesz dopasować do nich, żeby stworzyć swoją własną, wyjątkową kompozycję.

Meble do salonu tradycyjne oparte są na drewnianej, dębowej estetyce, którą idealnie zwieńczają stalowe wstawki w postaci zawiasów i okuć. To ich obecność sprawia, że korzystanie z naszych mebli jest nie tylko jeszcze prostsze, ale na pewno bardziej przyjemne. Przykładem tego niech będą komody, których szuflady umiejscowiliśmy na metalowych prowadnicach rolkowych.

Korpusy i fronty wszystkich mebli do salonu tradycyjnych, które znajdziesz w tej kategorii wykonaliśmy z wysokiej jakości płyty wiórowej, która w połączeniu z dębowymi doklejkami tworzy nie tylko produkt trwały, ale również sprawny i mobilny. To właśnie dzięki temu, że nie stawiamy wyłącznie na drewniany skład, meble do salonu drewniane są bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych i łatwiejsze przy ewentualnym ich przenoszeniu lub przesuwaniu.

Zainteresowała Cię nasza oferta mebli do salonu tradycyjnych? Warto, byś zapoznał się z umieszczonymi przez nas zdjęciami i opisami poszczególnych produktów – wtedy będziesz miał pewność, że meble, które wpadły Ci w oko rzeczywiście sprawdzą się w Twoim salonie.

Zamknij
pixel