Meble do salonu MONIKA

ilość znalezionych towarów: 12

Jeśli zależy Ci na oryginalnych meblach do salonu, ale o klasycznym wykończeniu, lepiej trafić nie mogłeś. W tej kategorii bowiem znajdziesz meble do salonu w stylu klasycznym, których potrzebuje każdy salon. Szafy, komody, barki, witryny, nadstawki, a nawet lustra w dębowej oprawie – tym wypełniliśmy naszą ofertę aż po brzegi po to, byś mógł znaleźć wyposażenie dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości Twojego salonu.

Meble do salonu w stylu klasycznym

Masywne, o niepowtarzalnym wzornictwie, eleganckie i stylowe – takimi słowami można opisać nasze meble do salonu w stylu klasycznym. Ale co decyduje o ich wyjątkowości? Na pewno skład, bo nasze meble wykonane są z płyty zwieńczonej doklejkami litego drewna dębowego, które okleinowane są dodatkowo naturalnym fornirem dębowym. Każdy z tych zabiegów tworzy meble do salonu w stylu klasycznym, które są nie tylko wyjątkowe w swoim wyglądzie, ale bardzo trwałe i praktyczne. Oznacza to, że meble, które dziś oddajemy w Twoje ręce są zdecydowanie bardziej lekkie i dzięki temu łatwe w aranżowaniu

Meble dębowe ze stalowymi okuciami

Wiesz, że prezentowane przez nas meble do salonu w stylu klasycznym posiadają stalowe okucia, a szuflady niektórych z nich prowadzone są na metalowych prowadnicach rolkowych? To sprawia, że korzystanie z naszych mebli jest jeszcze przyjemniejsze, a czas, przez który będą Ci służyć zdecydowanie się wydłuża ze względu na prezentowaną przez nie jakość.

Meble tworzymy na specjalnie zamówienie, a do realizacji każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Wskaż nam, które meble do salonu w stylu klasycznym przypadły Ci do gustu, określ ostateczny ich rozmiar i wybarwienie, a potem daj nam trochę czasu. Gwarantujemy, że realizacja Twojego meblarskiego zamówienia nie potrwa dłużej niż 35 dni.

Zamknij
pixel