Meble TENUS II

ilość znalezionych towarów: 26

Meble do pokoju dziecięcego Tenus II

Meble Tenus II zaprojektowane zostały dla młodszych odbiorców. Stylowy design, funkcjonalność i nietuzinkowe rozwiązania, pozwolą Ci zaprojektować i wyposażyć wymarzony pokój dla swojego dziecka.

Meble do pokoju dziecięcego Tenus II zostały tak przemyślane, aby zaspokajać wszystkie potrzeby dziecka – te związane z nauką, zabawą i odpoczynkiem. Przy tym zostały wykonane z niezwykłą starannością, aby były trwałe, wytrzymałe, odporne na eksploatacje i przede wszystkim bezpieczne – to zasługa braku niebezpiecznych elementów.

Modne wersje kolorystyczne mebli zadowolą nawet najbardziej wymagającą młodzież. Pojemne szafy pozwolą pomieścić wszystkie niezbędne rzeczy – od książek, aż po ciuchy i zabawki. Funkcjonalne biurka świetnie sprawdzą się przy dłuższym użytkowaniu (np. odrabianiu lekcji), zaś wygodne, rozkładane sofy pozwolą na maksymalne wykorzystanie przestrzeni i niezbędny odpoczynek dla dziecka. Dzięki swojej uniwersalności meble Tenus II sprawdzą się zarówno u młodszych dzieci, jak i nastolatków.

Zamknij
pixel