Darmowa wysyłka próbek mebli tapicerowanych i twardych

Darmowe próbki materiałów pozwolą Ci uniknąć nerwów przy wyborze mebli

Nie ryzykuj kupując meble!

Dla każdej osoby nowe meble to spory wydatek i poważna inwestycja. Wiele osób obawia się, że wybrane meble, zwłaszcza meble tapicerowane, nie będą wyglądały w rzeczywistości tak dobrze, jak na zdjęciach w folderze. Czy można coś na to zaradzić? Oczywiście, że można i mamy na to świetny sposób!

Darmowe próbki materiałów

Oferujemy Ci niepowtarzalną możliwość zamówienia darmowych próbek materiałów tapicerskich. Dzięki temu ocenisz, czy kolor lub faktura danej tkaniny Ci odpowiada, czy pasuje do twoich wnętrz i przede wszystkim – czy taką sobie właśnie wymarzyłeś. Masz całkowitą dowolność wyboru, czemu więc miałbyś nie skorzystać?

Wystarczy drobna wątpliwość i cała radość z dekorowania własnego domu stanie się istną udręką. Z nami nie musisz ryzykować, licząc, że „wszystko dogra się w domu”. Możesz zamówić u nas dowolną tkaninę pod meble, w każdym odcieniu. Nic Cię to nie kosztuje, a zyskujesz wiele – pewność, że meble na miejscu będą prezentować się absolutnie nieziemsko!

Z nami skomponujesz swój dom!

Jesteś w trakcie wybierania mebli tapicerowanych do swojego domu? Jeśli nie jesteś do końca przekonany co do ich jakości, koniecznie skorzystaj z naszej oferty. Takie rozwiązanie da Ci pewność i spokój co do wydanych pieniędzy. Nie chodzi tylko o kolor. Darmowe próbki materiałów pozwolą Ci ocenić fakturę, dotyk, czy ogólną kompozycję. Dalej pójdzie wszystko z górki – wystarczy, że wybierzesz same meble, takie, które najbardziej Ci odpowiadają. Na spokojnie i bez obaw!

Darmowe próbki materiałów na każdy mebel

Nie ważne, czy zamawiasz sofę, narożnik, wersalkę, czy komplet wypoczynkowy z naszej oferty – możesz otrzymać darmową próbkę materiału dowolnego mebla. To wygoda, spokój i radość z kupowania. Wyznajemy zasadę, że nowe meble to poważny wydatek dla każdej osoby, dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zawsze byli zadowoleni ze swoich wyborów. Upiększanie Państwa domów to nasza pasja, którą realizujemy od wielu lat

Istnieje możliwość bezpłatnego zamówienia do 10 próbek kolorów z wysyłką do Państwa domu. W celu zobaczenia kolorów na żywo aby ułatwić wybór koloru mebla. Próbki wysyłane priorytetem przez pocztę polska, jeżeli próbki nie dojdą do Państwa prosimy o kontakt.

Prosimy o informacje na sklep@meble-bik.pl z adresem wysyłki oraz interesujące próbki kolorów lub w formularzu kontaktowym.

 

Wiecej informacji o tkaniach użytych w meblach tapicerowanych można uzyskać dla każdego producenta osobno:

Meblomar - informacje o materiałach i tkaninach.

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel