Sypialnia DIONE

ilość znalezionych towarów: 7

Sypialnia nowoczesna Dione

Delikatna i niezwykle funkcjonalna

Sypialnia, w której czujesz się bezpiecznie, a poranki są czysta przyjemnością? Dlaczego nie! Zapoznaj się z meblami wchodzącymi w skład zestawu sypialni Dione. Zaskoczy Cię ich minimalistyczny wygląd i możliwości funkcyjne!

Najważniejszy element sypialni – łóżko

Łóżko w sypialni Dione zostało wyposażone w wygodny, wysoki zagłówek, który świetnie sprawdzi się np. podczas wieczornego czytania książki lub przeglądu wiadomości. Łóżko posiada podnoszony stelaż, co ułatwia przechowywanie pościeli, lub dodatkowych koców i poduszek.

Komoda z dwiema szafkami i czterema szufladami pomieści Twoją bieliznę i poszewki na pościel. Szafka nocna świetnie sprawdzi się do przechowywania podręcznych przedmiotów i pomoże zorganizować przestrzeń wokół łóżka, a tym samym zaprowadzić porządek.

Największą atrakcją tej sypialni z pewnością jest przestronna i głęboka szafa, która posiada oświetlenie, co znacznie ułatwi poruszanie się po pomieszczeniu nocą, a dodatkowo pomoże stworzyć pożądany nastrój. Szafa została wyposażona w drzwi przesuwne, które działają lekko i bezproblemowo.

Do wyboru masz dwie wersje kolorystyczne. Ta bardziej minimalistyczna i skandynawska to połączenie dwóch stonowanych barw: sosna norweska i popiel. Gdy chcesz pomieszczenie nieco bardziej ocieplić, zdecyduj się na połączenie koloru san remo z popielem.

pixel