Meble młodzieżowe BRUNO

ilość znalezionych towarów: 1

Nowoczesne meble młodzieżowe w najlepszym stylu!

Na co warto zwrócić uwagę, urządzając pokój dorastającego dziecka? Przede wszystkim funkcjonalność. Nastoletni chłopcy mają problemy z koncentracją, a dziewczynkom spadają z nosa różowe okulary, dlatego meble powinny być utrzymane w stonowanych kolorach. Praktyczne, obszerne komody i wygodne pułki będą stanowić znakomity dodatek. Biurko powinno być na tyle duże, by pomieścić jednocześnie zeszyty i laptopa bądź monitor, gdyż większość młodych ludzi korzysta z pomocy internetu przy odrabianiu lekcji. Nowoczesne meble młodzieżowe z naszej oferty mają to wszystko i jeszcze więcej!

Jaskrawe akcenty znakomicie uzupełniają subtelne szarości i delikatne, naturalne odcienie brązu mebli z tej kolekcji. Samodzielny montaż to świetna zabawa dla całej rodziny, a przy tym jest niezwykle łatwy. Nowoczesne meble dziecięce i młodzieżowe z katalogu Meble-Bik przypadną do gustu każdemu dorastającemu dziecku!

Nowoczesne meble młodzieżowe – najwyższa jakość designu

Wszystkie meble z tej kolekcji wykonane są z wysokiej jakości płyty laminowanej. Dzięki temu są stosunkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne i odpryski, co czyni z nich doskonały wybór do pokoju dorastającego dziecka. Nowoczesne meble młodzieżowe to nie tylko wyjątkowy design, który zachwyci każdego podrostka. Elementy uzupełniające konstrukcje wykonano z metalu i mocnego plastiku, co przekłada się na długotrwałą funkcjonalność. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem – satysfakcja gwarantowana!

pixel