Meble do salonu VENO

Białe meble są bardziej podatne na zabrudzenia, ale za to dodają wnętrzom niepowtarzalnego uroku i tak bardzo pożądanego na tę chwilę minimalizmu. Jeśli jesteś zwolennikiem jasnych rozwiązań, jesteśmy pewni, że nasze białe meble do salonu przypadną Ci do gustu. A czy będzie to miłość od pierwszego zakochania?

Białe meble do salonu Veno

Wiemy, że i takie przypadki się pojawiały, bo nasze białe meble do salonu cechuje niezwykła elegancja, a przy tym praktyczność, która przebija większość produktów z ofert pozostałych sklepów. Białe meble do salonu z serii Veno odnajdują się zarówno w minimalistycznym stylu skandynawskim, pełnym jasnych barw stylu angielskim i uroczym, kwiecistym stylu prowansalskim. Nie masz określonego rodzaju aranżacji, który występuje w Twoim domu? Nie szkodzi. Nasze białe meble do salonu nadadzą mu odpowiedniego smaczku.

O białych meblach do salonu słów kilka

Białe meble do salonu wykonane są z jasnej płyty laminowanej, która w połączeniu z metalowymi wstawkami i wykończona okleiną PCV twarzy produkt nie tylko atrakcyjny estetycznie, ale i praktycznie. Szuflady szafek i kredensów, które znajdziesz w tej kategorii prowadzone są na metalowych prowadnicach rolkowych, a krawędzie blatów, dzięki strukturze swojej powierzchni są mniej podatne na zabrudzenia z tytułu kurzu i innych bodźców – to rekompensata za biel, która zabrudzenia przyciąga jak słodki kwiat gromadę pszczół.

Uniwersalność białych mebli do salonu

Białe meble do salonu Veno są również w pewien sposób uniwersalne. Na myśli mamy to, że za sprawą dużej liczby elementów dostępnych przy ich zakupie, możesz skomponować dowolną aranżację, będącą odpowiedzią na Twoje meblarsko-designerskie potrzeby. A jeśli nie interesuje Cię dobór pojedynczych elementów, skorzystaj z przygotowanych przez nas zestawów, w których znajdziesz również białe meble do salonu Veno.

MEBLE WYCOFANE PRZEZ PRODUCENTA

pixel