Meble do salonu INEZ PLUS

ilość znalezionych towarów: 28

Regał, komoda, stolik czy witryna? Witamy Cię w naszym sklepie, w kategorii wypełnionej po brzegi jasnymi meblami do salonu. Oferta jest na tyle różnorodna, że na pewno znajdziesz coś dla siebie, ale najpierw pozwól, że przedstawimy nasze jasne meble do salonu i opowiemy o nich kilka słów. Zgoda?

Jasne meble do salonu Inez Plus

Wszystkie jasne meble do salonu, zarówno z serii Inez Plus jak i pozostałe, wykonujemy z płyty laminowanej odpornej na zarysowania, wilgoć i wysoką temperaturę. W ten sposób, dzięki ich wysokiej trwałości, zyskujemy zaufanie naszych Klientów, a oryginalnym i niepowtarzalnym wzorem przyciągamy wzrok nowych gości.

Zapewniamy, że nasze meble sprawdzą się zarówno w salonie, pokoju dzieci, dziennym, jak i sypialni rodziców. Wszystko dzięki różnorodności poszczególnych elementów zestawowych, które można dopasować do wnętrz o różnej aranżacji i rozmiarze.

Indywidualne zamówienia na jasne meble do salonu

Jesteś zainteresowany indywidualnym zamówieniem? Żaden problem. Realizacji nietypowych, meblarskich zadań podejmujemy się z wielką chęcią. Gwarantujemy, że nowe meble, stworzone według Twoich zaleceń dostarczymy do Twojego domu w przeciągu 21-35 dni roboczych.

Komplety jasnych mebli do salonu

Poza sprzedażą poszczególnych jasnych mebli do salonu, zajmujemy się również wyposażeniem systemowym. Nie chcesz tracić czasu na przemyślenie każdego elementu Twojego salonu? Skorzystaj z gotowej propozycji zawierającej komodę, szafkę nocną, łóżko i dwie szafy. W ten sposób zadbasz o swój wolny czas, a nam dasz możliwość wzniesienia Twojego całego salonu na aranżacyjne szczyty.

pixel