lustra

ilość znalezionych towarów: 23

Dekoracyjne lustra ścienne

Lustra z ramą do pokoju, łazienki. Idealne do klasycznych i nowoczesnych wnętrz

Szukasz lustra, które powiększy Twoją łazienkę lub rozświetli salon? Nie wiesz czy zdecydować się na klasyczne rozwiązanie, czy raczej nowoczesny design? Szukasz czegoś ciekawego i wyjątkowego? Koniecznie zapoznaj się z ofertą sklepu Meble BiK. W naszym portfolio znajdziesz lustra małe i duże, w stylowej oraz nowoczesnej oprawie - do salonu, łazienki oraz na przedpokój. Meble Bik oferuje wiele rozwiązań, które z łatwością można wkomponować w przestrzeń swojego domu.

Lustro z ramą jest doskonałym dodatkiem do wystroju Lustro powieszone na ścianie sypialni czy przedpokoju to nie tylko element dekoracyjny, ale też bardzo użyteczny dodatek. Pozwala na rozświetlenie pomieszczenia, dodajemy mu głębi oraz powiększa optycznie. Można je z powodzeniem powiesić na ścianie lub wkomponować w toaletkę czy komodę. Duży wybór kształtów oraz wielości pozwala dopasować ich styl do swoich potrzeb i wielkości danego pomieszczenia.

Gdybyś miał problem z wyborem, zawsze możesz zdecydować się na lustra oznaczone etykietą Przecena – do niej należą najpopularniejsze modele luster z końcówek kolekcji.

Nasza oferta dowodzi, że dobrej klasy lustro nie musi otwierać się kwotą 500 zł netto. Chyba nie masz co do tego wątpliwości, prawda? Mamy taką nadzieję.

pixel