Narożniki - nowoczesne oraz z funkcją spania

ilość znalezionych towarów: 287

Narożniki wypoczynkowe do salonu.

Narożnik do salonu wypoczynkowy łączy w sobie użyteczność oraz dekoracyjność, ponieważ jest to mebel wielofunkcyjny. Na rynku mamy dostęp do najróżniejszych modeli, które można bez problemu dopasować do każdego wystroju wnętrza. A nawet można pokusić się o narożnik rozkładany, jeśli nie mamy za dużo miejsca w pomieszczeniu. Za dnia będzie to narożnik wypoczynkowy, a w nocy może posłużyć jako łóżko dla przybyłych gości.

Narożnik rozkładany a jego funkcjonalność

Narożnik wypoczynkowy umożliwia pomieszczenie większej liczby osób, niż ma to się przy zwykłej sofie. Szezlong zwiększa powierzchnię narożnika, a dodatkowo można go dopasować do własnych potrzeb. To od nas zależy, czy zostanie zamontowany z lewej czy też prawej strony. Możemy także wybrać sobie konkretny kształt. Narożnik wypoczynkowy w kształcie litery L jest świetnym rozwiązaniem, jeśli chcemy go umieścić w rogu wnętrza. Natomiast narożnik w kształcie litery U nadaje się do ustawienia w środkowej części salonu.

Wybór narożnika

Narożnik do salonu powinien posiadać głębokie siedzisko i wysokie oparcie w przypadku dorosłych i wysokich osób. Warto, aby miał automatyczny mechanizm rozkładania i dobrze by było, aby łóżko było wysuwane spod siedziska. Pojemne miejsce na przechowywanie kołdry i poduszek jest jak najbardziej wskazane.

pixel