Narożniki w kształcie litery U

ilość znalezionych towarów: 39

Narożniki w kształcie podkowy to doskonałe rozwiązanie do dużych pomieszczeń lub do wnętrz które w dużej mierze mają być wypełnione kanapą. Są idealne do zagospodarowania przestrzeni, która ma pełnić rolę reprezentacyjną i służyć przede wszystkim do przyjmowania gości.

Meble z tej kategorii zapewniają bardzo dużą ilość miejsca do wypoczynku. Oferują również wygodną powierzchnię spania. W naszej ofercie znajdą Państwo bowiem zarówno modele stałe, jak i rozkładane.

Komfortowe narożniki w kształcie litery U staną się centralnym punktem Państwa salonu, ulubionym miejscem wszystkich domowników oraz gości. To meble dekoracyjne, które wyznaczą ogólny styl i charakter wnętrza. Można z powodzeniem ustawić je w centrum pomieszczenia, bez konieczności wpasowywania między inne meble.

Narożniki w kształcie litery C posiadają bryłę pozwalającą na zacieśnianie więzi towarzyskich. W trakcie towarzyskich spotkań wszyscy siedzący goście mogą nawiązać ze sobą kontakt wzrokowy oraz prowadzić swobodną rozmowę.Sprawdź inne narożniki w naszej ofercie!

12
pixel