szafki nocne

ilość znalezionych towarów: 36

Szafki nocne do sypialni. Na lampkę, ulubioną książkę i znienawidzony budzik

Masz dość swojej starej szafki nocnej? Znów zgubiłeś budzik? Nie masz gdzie odstawić lampki do czytania? Cieszymy się, że trafiłeś właśnie do nas. Odśwież swoją sypialnię razem z nami.

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej klasy szafki nocne z 10 różnych serii, a w tym m.in. Finezja, Emma, Aga i Apollo. Przebiegaj w różnych wariantach kolorystycznych, materiałowych i wykończeniowych. Sprawdź, które szafki możesz ustawić w sypialni, a jakie z nich sprawdzą się idealnie w pokoju młodzieżowym i salonie. Skorzystaj z wbudowanej wyszukiwarki produktów i jeśli chcesz, rzuć okiem na modele z ostatków kolekcji.

Trwałe, nowoczesne i dopasowane do każdej sypialni

M Meble, Meblar, Meble GiB, Piaski i Meblomax to producenci, jakim zaufali nasi Klienci. Zresztą nie bez powodu - wszystkie szafki nocne jakie znajdziesz w naszej ofercie to najwyższej klasy meble, do których produkcji wykorzystuje się materiały o podwyższonej odporności na uszkodzenia. W końcu, nie ma nic gorszego niż wymiana wyposażenia sypialni co 2-3 lata, prawda? Tak, my jesteśmy tego samego zdania.

Do naszego portfolio wchodzą szafki nocne wykonane z wysokiej klasy płyty laminowanej do samodzielnego montażu. Bez obaw, do każdej dołączyliśmy obszerną instrukcję – jej złożenie nie zajmie Ci więcej niż pół godziny.

Wybrałeś już konkretny model, a może potrzebujesz wsparcia? Zadzwoń lub napisz do nas, a zespół doradców Meble BiK pomoże Ci w doborze szafki nocnej skrojonej na miarę Twoich potrzeb. Czekamy na Ciebie.

12
pixel