witryny

ilość znalezionych towarów: 108

Witryny to doskonałe meble do przechowywania sztućców, kolekcji ozdobnych wazoników, zastaw, czy też porcelanowych filiżanek. Witryny są bardzo pojemne, a dzięki specjalnym przegródką są również bardzo funkcjonalne. Dzięki prostocie oraz nowoczesności meble tego typu, znakomicie sprawdzą się w pomieszczeniach o bardzo różnym przeznaczeniu i nastroju.

W naszej ofercie znajdą Państwo eleganckie i bardzo ekskluzywne witryny do salonu, przedpokoju oraz sypialni. W sprzedaży posiadamy zarówno witryny stojące, jak i coraz modniejsze w naszym kraju witryny wiszące, które są doskonałym rozwiązaniem do małych pomieszczeń, w których brakuje miejsca na popularne meblościanki. Witryny wiszące można również powiesić w głównym salonie, gdzie w połączeniu z komodami, szafkami i innymi nowoczesnymi meblami, będą tworzyć integralną całość.

W dzisiejszych czasach eleganckie witryny pokojowe doskonale wpisują się w nurt wnętrzarski, gdzie liczą się przede wszystkim bardzo proste formy, wysoki połysk, minimalizm oraz efektywne przeszklenia. Polecamy przede wszystkim witryny z nowoczesnym podświetleniem LED.

pixel