Narożniki rozkładane

ilość znalezionych towarów: 242

Narożniki rozkładane do salonu

Jeśli szukasz większego, dekoracyjnego mebla o funkcji wypoczynkowej, idealnym wyborem będą różnego rodzaju narożniki rozkładane oferowane przez naszą firmę. Salon meblowy Meble BiK gwarantuje Ci dostęp do dziesiątek modeli eleganckich narożników wielu znanych marek, w tym cieszących się dużym zaufaniem klientów mebli marki ELTAP, INTERS, MEBLAR i wielu innych.

Wśród naszych propozycji znajdziesz nowoczesne narożniki w tym na przykład rozkładane charakteryzujące się prostą, nieco kanciastą bryłą i minimalną ilością zdobień, jak również zdecydowanie bardziej tradycyjne narożniki o obłych kształtach i klasycznym, dekoracyjnym wykończeniu. Co warte wspomnienia, prezentowane narożniki rozkładane doskonale komponują się z wieloma modelami innych mebli wypoczynkowych z oferty salonu Meble BiK, w tym z naszymi pufami i fotelami.

Wybierając konkretny model narożnika możesz określić, czy ma to być narożnik lewo czy prawostronny. Poza tym możesz wybierać spośród modeli wyposażonych w pojemnik na pościel, z bokami lub bez boków, z dodatkowymi poduszkami itp.

pixel