Szafy z drzwiami przesuwnymi

ilość znalezionych towarów: 146

Od takiego mebla jak szafa oczekujemy przede wszystkim funkcjonalności i maksymalnej pakowności. Dobrze dobrana szafa powinna zapewniać tyle przestrzeni, by przechowywane w niej rzeczy nie uległy pognieceniu i by panował wewnątrz panował względny ład i porządek. Nasze szafy z drzwiami przesuwanymi gwarantują jedno i drugie – maksymalną wygodę użytkową i dużą pakowność.

Z racji zastosowanego systemu otwierania i zamykania, oferowane przez nas szafy przesuwne idealnie sprawdzają się w lokalach o niewielkim metrażu. Innowacyjny sposób przesuwania drzwi sprawia, że do wygodnej obsługi szafy potrzebujemy minimum wolnego miejsca. Szafy przesuwne możemy zatem instalować w niewielkich sypialniach, wąskich przedpokojach czy w pokoikach dziecięcych.

Prezentowane szafy przesuwne często oferowane są wraz z drzwiami wyposażonymi w lustra, co przekłada się na optyczne powiększenie dostępnej przestrzeni. Poza tym wśród naszych propozycji znaleźć można szafy z drzwiami litymi, w wielu różnych kolorach, o różnych kształtach i sposobach wykończenia. Można powiedzieć, że mamy szafy pasujące do każdego wystroju wnętrz mieszkalnych i biurowych.

pixel