Sypialnia Lux Stripes

ilość znalezionych towarów: 3

Sypialnia Lux Stripes

To właśnie wystrój sypialni i odpowiedni dobór mebli pozwoli Ci na spokojny sen i chęć powrotu do tego magicznego miejsca. Postaw na odważne rozwiązania i nie bój się eksperymentować. Sypialnia Lex Stripes zapewni Ci nie tylko wygodę, ale i wielofunkcyjność mebli, której potrzebujesz.

Ta propozycja sypialni wyróżnia się spośród innych nie tylko swoimi kontrastowymi kolorami, ale i nowoczesnym kształtem, który zachwycie nawet najbardziej wymagających klientów.

Duże, wygodne łóżko z powodzeniem przeniesie Cię w krainę snu, z której ciężko będzie się wyrwać. Skromnych rozmiarów szafka nocna pomieści wszystkie podręczne przedmioty, a jej ergonomicznych uchwyt ułatwi użytkowanie. Komoda posiada trzy szuflady, w których możesz zmieścić nie tylko poszewki na pościel, ale także bieliznę, czy ręczniki.

Najważniejszy element – szafa

Przestrzenna i głęboka szafa jest marzeniem każdej kobiety, które już teraz może się spełnić. Postaw na najwyższa jakość prezentowanego produktu i zwróć uwagę na dużą, dwudrzwiową szafę z lustrem, która ułatwi Twoje poranne przygotowania.

Cała sypialnia Lux Stripes odznacza się wspaniałym wyglądem i designem, który jest pożądany w nowoczesnych wnętrzach. Meble zostały wykonane z płyty meblowej o grubości 16 mm i płyty lakierowanej na wysoki połysk, co nadaje całej aranżacji przejrzystości i lekkości.

pixel