Najnowsze wpisy

Mieszkanie w styl cozy? Sprawdźmy, jak wygląda!

Mieszkanie w styl cozy? Sprawdźmy, jak wygląda!Styl „cozy home” święci prawdziwe tryumfy, podbijając serca fanów designu, specjalistów od aranżacji wnętrz, czy również użytkowników Instagrama. Trudno się dziwić, ponieważ to niepowtarzalna i przytulna estetyka, w której można poczuć się niezwykle błogo! Czym jest styl „cozy home” i jak w łatwy sposób uzyskać go w swoim domu? Dziś podpowiemy Ci kilka pomysłowych rozwiązań. Koniecznie sprawdź nasz najnowszy artykuł!
Przeczytaj więcej

Dlaczego warto postawić na stół rozkładany? Dziś o tym opowiemy!

Dlaczego warto postawić na stół rozkładany? Dziś o tym opowiemy!Mówi się, że stół to serce każdego domu. Trudno się z tym nie zgodzić – to przecież przy nim zbierają się całe rodziny i to nie tylko z okazji różnego rodzaju świąt. Warto więc zadbać o odpowiedni, funkcjonalny mebel, który pomieści wszystkich gości. Problemem jest jednak bardzo często brak wolnego miejsca w domu. Ale i tutaj mamy swoje sposoby! Dziś opowiemy Ci o stołach rozkładanych. Jakie posiadają zalety? Na jakie modele najlepiej postawić? Udanej lektury!
Przeczytaj więcej

Jak urządzić pokój gościnny? Sprawdź nasze wskazówki!

Jak urządzić pokój gościnny? Sprawdź nasze wskazówki!Wizyta krewnych w Święta, impreza do rana, czy odwiedziny znajomych, którzy przyjechali do nas z daleka – chyba każdy z nas zetknął się z takimi sytuacjami. Warto więc zawczasu zorganizować w swoim domu miejsce stworzone właśnie z myślą o gościach. Jak urządzić pokój gościnny, aby był wygodny, przytulny i praktyczny? Dziś co nieco opowiemy Ci na ten temat, podsuwając kilka wskazówek. Koniecznie sprawdź!
Przeczytaj więcej

Dobra organizacja pokoju dziecięcego. Jak o nią zadbać?

Dobra organizacja pokoju dziecięcego. Jak o nią zadbać?Nie jest żadną tajemnicą, że dzieci (zarówno te młodsze, jak i nastolatki) często mają problem z utrzymaniem czystości. Trudno się dziwić – dopiero uczą się sumienności, dyscypliny i obowiązkowości. Warto ułatwić im to zadanie, urządzając pokój dziecięcy w taki sposób, aby można było z łatwością utrzymać w nim czystość. Dziś opowiemy Ci, jak to zrobić. Jesteś ciekaw? W takim razie udanej lektury!
Przeczytaj więcej

Aranżacje z użyciem żółci? Sprawdź, dlaczego nie powinieneś bać się tego koloru!

Żółć jest jednym z tych kolorów, które widzimy we wnętrzach stosunkowo rzadko. Jego intensywność sprawia, że aranżacje z użyciem żółtych barw często wykraczają poza naszą strefę komfortu, przykuwając uwagę i nadając wnętrzu zbyt wyrazistego charakteru. Kluczową rolę odgrywa tu więc zachowanie odpowiednich proporcji i przemyślane zestawienie kolorów. My się tego odcienia nie boimy, dlatego podpowiemy Ci, jak dobrze go wykorzystać przy aranżacji domu. Zapraszamy do artykułu!
Przeczytaj więcej

Wybrałeś ciemne meble do sypialni? Sprawdź jak dobrze oświetlić wnętrze

Wybrałeś ciemne meble do sypialni? Sprawdź jak dobrze oświetlić wnętrzeSypialnia jest pomieszczeniem, w którym szczególnie warto zwrócić uwagę na rodzaj i dobór lamp, odpowiednie ich rozmieszczenie oraz temperaturę samego światła. Dobre rozplanowanie punktów świetlnych decyduje bowiem o funkcjonalności sypialni, ale również pozwala stworzyć przytulną atmosferę, niezbędną do wypoczynku po ciężkim dniu pracy. Jakie lampy do sypialni sprawdzą się najlepiej? Zapraszamy do artykułu!
Przeczytaj więcej
Zamknij
pixel