Najnowsze wpisy

Styl eklektyczny w salonie, czyli jak łączyć stare z nowym?
Styl eklektyczny w salonie, czyli jak łączyć stare z nowym?Trend eklektycznych wnętrz jest coraz bardziej widoczny. To zasługa łączenia kilku stylów, z których każdy ma w sobie coś atrakcyjnego. Dziś skupimy się na salonie – jak umieścić w nim rustykalne smaczki, ale łącząc je z nowoczesnością?
Przeczytaj więcej
Kuchnia otwarta czy półotwarta? Zobacz, jak skutecznie połączyć ją z salonem
Kuchnia otwarta czy półotwarta? Zobacz, jak skutecznie połączyć ją z salonemTwoje mieszkanie nie jest zbyt duże? Aby zaoszczędzić dostępną przestrzeń warto połączyć jedno pomieszczenie z drugim, na przykład kuchnię z salonem, tworząc kuchnię półotwartą lub otwartą. Jak tego dokonać? Chętnie podpowiemy na co warto zwrócić uwagę.
Przeczytaj więcej
Powrót do czasów dzieciństwa, czyli jak zaaranżować mieszkanie w pastelowych barwach?
Powrót do czasów dzieciństwa, czyli jak zaaranżować mieszkanie w pastelowych barwach? Mimo stale zmieniających się trendów, pastelowe barwy w aranżacji wnętrz nadal odgrywają dużą rolę. Czy to dziwne? Pewnie nie, bo to kolorystyka, która przywodzi na myśl czasy dzieciństwa. Co więcej, dodaje wnętrzom świeżości i uroku. Jak zaaranżować mieszkanie w tym stylu? Oto odpowiedź.
Przeczytaj więcej
Mieszkanie na poddaszu. Jak urządzić, żeby było praktyczne i wygodne?
Na mieszkanie na poddaszu decyduje się coraz więcej osób. Załamania, skosy, drewniane elementy i okna dachowe tworzą klimat nie do zastąpienia i dodają wnętrzom uroku. To jednak miejsce trudne do zagospodarowania. Jak zrobić to poprawnie? Już podpowiadamy.
Przeczytaj więcej
Szare nie znaczy złe. Podpowiadamy jak wykorzystać szarości w aranżacji wnętrz
Szare nie znaczy złe. Podpowiadamy jak wykorzystać szarości w aranżacji wnętrzSzarość w aranżacyjnych katalogach pojawia się coraz częściej. Czasami jest delikatna jak dym, a czasami wyrazista i głęboka niczym ołów. Szare nie znaczy złe, a prawidłowo umiejscowione szarości nabierają bardzo dobrego znaczenia. Aranżacyjnego, rzecz jasna.
Przeczytaj więcej
Fotel bohaterem salonu. Jak wybrać ten najlepszy?
Fotel bohaterem salonu. Jak wybrać ten najlepszy?Dom bez fotela nie istnieje. Ten, w towarzystwie kanapy lub narożnika, okazuje się przyjacielem wszystkich spotkań towarzyskich, zarówno w salonie, jak i sypialni, gabinecie czy pokoju dla gości. Zastanawiasz się jak wybrać fotel najlepszy? Już spieszymy z odpowiedzią.
Przeczytaj więcej
Zamknij
pixel