Meble do salonu PASKAL

Miejsce, w którym czas się zatrzyma

Wypoczynek po długim i męczącym dniu jest kluczowy dla zachowania dobrego samopoczucia. Wygodny i przystosowany do wielu zadań salon z meblami Paskal z pewnością zadowoli Cię pod każdym względem.

W ofercie znajdziesz nie tylko wygodne, stylowe krzesła, ale także różnych rozmiarów komody, w których pomieścisz wszystkie potrzebne ubrania, czy przedmioty. W prawidłowej organizacji przestrzeni wokół telewizora pomoże Ci szafka RTV z głębokimi szufladami i wnękami na dekoder czy konsole.

Lustro jest nieodłącznym elementem każdego pomieszczenia, do którego chce się wprowadzić odrobinę więcej przestrzeni. Wygodna i trwała rama gwarantuje bezpieczeństwo i bezproblemowe użytkowanie lustra przez wiele lat.

Meble do salonu Paskal to coś więcej, niż Ci się wydaje

Nasze produkty odznaczają się dbałością o najmniejsze elementy – wyszlifowane, zaimpregnowane, równomierne kolorystycznie, jesteśmy przekonani, że właśnie czegoś takiego potrzebujesz w swoim mieszkaniu. Swój wymarzony salon możesz uzupełnić o stolik kawowy lub rozkładany, jadalniany stół, przy którym zbierzecie się całą rodziną w czasie świąt lub innych uroczystości.

Chcesz wyeksponować książki, zagraniczne pamiątki, a może zdobyte puchary? Zastanów się nad różnymi wariantami witryn, które zachwycą Cię swoją funkcjonalnością i niepowtarzalnym wyglądem. Zestaw mebli do salonu Paskal dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: dąb olej i dąb brąz.

System meblowy wycofany przez producenta.

pixel