Meble do przedpokoju HIT

ilość znalezionych towarów: 5

Chociaż przedpokój zazwyczaj nie należy do najbardziej przestronnych miejsc w domu, może być jego doskonałą wizytówką. Aby funkcjonalnie zaaranżować ten obszar, konieczne jest umiejętne zagospodarowanie przestrzeni przedpokoju oraz dobranie do niej odpowiednich mebli.

Szafy na garderobę

Do najbardziej praktycznych mebli użytkowanych w przedpokoju zaliczyć można przede wszystkim różnego rodzaju szafy na garderobę. Największe z nich z powodzeniem przechować mogą nie tylko podstawową odzież wierzchnią, ale również wszelakie sprzęty i akcesoria domowe. Starannie dobrana garderoba może bardzo skutecznie udekorować przedpokój, zwłaszcza jeżeli szafa wyposażona jest w lustro lub inną niebanalną ozdobę.

Wieszaki i szafki na buty

Przedpokój to pierwsze miejsce w domu, z którym styczność mają goście. Dlatego jego wyposażenie powinno być eleganckie, a zarazem wygodne. Odpowiedni wieszak jest w stanie podnieść walory użytkowe pomieszczenia, a także nadać mu o wiele bardziej intymny oraz przytulny charakter. Dopełnieniem wyposażenia przedpokoju może być również szafka na buty, która dzięki zamykanym drzwiczkom doskonale zabezpieczy obuwie.

Zamknij
pixel