hokery drewniane

ilość znalezionych towarów: 8

Hokery w kuchni, jadalni oraz lokalu gastronomicznym

Niewielkie pomieszczenia wymagają ergonomicznych i przemyślanych rozwiązań - zwłaszcza gdy mowa o kuchni. Brakuje Ci miejsca, w którym spokojnie zjesz śniadanie? Stół z krzesłami zajmuje zbyt wiele przestrzeni? Doskonałą alternatywą są hokery, które nie zajmują zbyt wiele miejsca i pozwalają wygodnie usiąść przy blacie lub wyspie. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór hokerów o różnych kształtach oraz kilkudziesięciu różnych kolorach tapicerek, z oparciem i bez, dzięki czemu dopasowanie każdego z nich do swojego wnętrza, nie zajmie Ci więcej niż pół godziny.

Hokery doskonałą alternatywą dla stołu i krzeseł

Hokery jeszcze do niedawna kojarzyły się wyłącznie z pubami oraz innymi lokalami gastronomicznymi. Obecnie coraz częściej znajdują zastosowanie w polskich kuchniach i jadalniach. Szeroki wybór hokerów w Meble BiK to powód, dla którego dopasujesz je zarówno do nowoczesnego, jak i tradycyjnego wnętrza. Hokery to doskonałe rozwiązanie do małych kuchni, w których z oczywistych względów nie zmieści się pełen stół z krzesłami.

Mamy nadzieję, że podjąłeś już ostateczną decyzję. Nie? Nasz zespół specjalistów pozostaje do Twojej dyspozycji – ekipa Meble BiK pomoże Ci w doborze optymalnego hokera, który wpisuje się w 100% w stawiane przez Ciebie oczekiwania. Słowo.

pixel