Sypialnia Penelopa

ilość znalezionych towarów: 18

Nowoczesne meble do sypialni Penelopa

Sypialnia jak każde inne pomieszczenie, bez prawidłowo dobranych mebli praktycznie nie istnieje. Lubisz modne, oryginalne rozwiązania aranżacyjne? Nie brakuje Ci designerskiej odwagi? W takim razie nasze nowoczesne meble do sypialni Penelopa powinny Ci się spodobać. Stworzyliśmy je ze szczególną starannością, co widać już na pierwszym przykładzie – szafy z drzwiami przesuwnymi.

W tej kategorii znajdziesz jednak zdecydowanie więcej – szafy z lustrem i bez, łóżka z pojemnikami, komody, toaletki i szafki nocne. Każda z nich w kolorze jasnego lub ciemnego brązu, a czasami, uwaga, z możliwością doboru własnej grafiki. Miasto nocą, a morze oceaniczne krainy? Decyzja należy do Ciebie, my dajemy szansę.

Wszystkie nowoczesne meble do sypialni Penelopa, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu wykonane są z wysokiej jakości płyty laminowanej, którą, dla jeszcze większego bezpieczeństwa i komfortu, wzmocniliśmy okleiną PCV. To ona sprawia, że nasze meble radzą sobie nie tylko z niekorzystnym działaniem słońca i wilgoci, ale również czasu.

W szafach znajdziesz co najmniej pięć małych, kwadratowych półek, jedną podłużną i podstawą, dużą przestrzeń z miejscem na wieszaki. Łóżka wyposażone są w pojemniki na pościel, a komody w szuflady, w których bez problemu zmieścisz mniejsze i większe drobiazgi. Zainteresowany? Przyjrzyj się naszej ofercie jeszcze raz, a na pewno znajdziesz nowoczesne meble do sypialni, spełniające Twoje aranżacyjne oczekiwania.

pixel