Sofy rozkładane 1-osobowe

ilość znalezionych towarów: 22

Wygodne i nadające się idealnie do niewielkich pomieszczeń. W naszym sklepie znajdziecie Państwo sofy 1 osobowe, które zajmują niewiele miejsca oraz są niezwykle funkcjonalne. Ustawienie, obrócenie czy przesunięcie takiego meble nie nastręczy zbyt wielu trudności.

Prezentowane sofy można z łatwością wkomponować w każdą przestrzeń. Dzięki temu mogą Państwo stworzyć komfortowy kącik do relaksu i wypoczynku nawet w pomieszczeniach, w których tradycyjny, duży zestaw wypoczynkowy zająłby znaczną część wolnej przestrzeni.

Sofy 1 osobowe rozkładane doskonale wpisują się w trend mebli wielofunkcyjnych. Po rozłożeniu można się na nich wygodnie przespać, w ciągu dnia zmieniają się natomiast w meble wypoczynkowe, tworzące strefę relaksu oraz przyjmowania gości. Fantastycznie sprawdzają się również w pokojach dziecięcych i młodzieżowych.

Ich wybór jest szeroki. W zależności od potrzeb znajdą tu Państwo meble szersze i węższe, wykonane z różnych materiałów, wyposażone w wyższe zagłówki lub niskie oparcia.

pixel