Sypialnia MAXIMUS

ilość znalezionych towarów: 56

Sypialnia dąb sonoma Maximus

Sypialnia Maximus, jak sama nazwa wskazuje, stawia na maksymalne zadowolenie klienta, które będzie płynąć nie tylko z niesamowitego wyglądu naszych mebli, ale i z ich funkcjonalności. Do wyboru masz kilka zestawów sypialnianych Maximus, wśród których z pewnością znajdziesz coś idealnego dla siebie. Wszystkie zestawy dostępne są w czterech standardowych kolorach: biały, sonoma, kasztan wenge i śliwa walis.

Różnorodność zestawów sypialnianych Maximus

W jednym z zestawów znajdziesz spore i wygodne łóżko, które polepszy jakość Twojego snu i sprawi, że od teraz będziesz budzić się wypoczęty i pełen energii. Komoda z czterema drzwiczkami, mała szafka nocna i trzydrzwiowa szafa pozwolą na pomieszczenie wszystkich potrzebnych ubrań czy przedmiotów.

Uzupełnieniem w innym zestawie sypialni Maximus jest biurko, które posłużyć może jako miejsce do mniejszych prac biurowych, które nie wymagają poświęcenia im kilkugodzinnej uwagi. Zwróć uwagę na sporych rozmiarów lustro, dzięki któremu Twoja sypialnia optycznie się powiększy.

W bardziej rozbudowanych wersjach znajdziesz także pojemnik na pościel oraz, jeżeli takie są Twoje preferencje – jednoosobowe łóżko. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni i oczekiwań względem naszych mebli, stwórz dla siebie sypialnię idealną.

Nasze meble zostały wykonane z najwyższej jakości płyty wiórowej laminowanej o grubości 16 mm, co gwarantuje bezproblemowe użytkowanie. Dodatkowo – krawędzie zostały oklejone obrzeżami ABS, co podnosi ich trwałość i odporność na uszkodzenia.

12
pixel