Sypialnia Finezja

ilość znalezionych towarów: 32

Sypialnia stylowa Finezja

Dbałość o najmniejsze szczegóły

Ogromną uwagę przykładamy do zadowolenia klientów, dlatego nasze propozycje meblowe są gwarancją najwyższej jakości i niezawodności prezentowanych produktów. Sypialnia Finezja świetnie sprawdzi się w domach, w których panuje określona stylistyka wnętrz. Meble z tej kolekcji odznaczają się niezwykłą dbałością o detale, przekonaj się sam!

W skład takich zestawów wchodzą meble najwyższej klasy, których nie znajdziesz w pierwszym lepszym stacjonarnym sklepie. W jednym z zestawów sypialni Finezja znajdziesz skromną szafkę nocną, w której przechowasz podręczne przedmioty. Łóżko dwuosobowe dodatkowo zostało wyposażone w dwie szuflady na pościel, dzięki czemu bez problemu przechowasz tam pościel dla gości, czy koce.

Czterodrzwiowa szafa zaskoczy Cię swoją pojemnością i tym, jak łatwo i przyjemnie się ją użytkuje. Dodatkowo do wyboru masz fantastyczną toaletkę, nad którą z powodzeniem możesz zawiesić wchodzące w skład zestawu lustro.

W innym zestawie znajdziesz skrzynię na pościel, w której przechowasz np. zimowe narzuty, koce lub poduszki dla nocujących gości.

Dopasuj sypialnię do swoich potrzebnych

Do wyboru masz dwie wersje kolorystyczne: jasną – dąb sonoma, i ciemną – dąb sonoma czekolada. Niezależnie od tego, który wariant wybierzesz gwarantujemy stylistyczne dopasowanie się mebli do każdego wnętrza.

12
pixel