Meble JAWOR

ilość znalezionych towarów: 70

Meble Jawor – klasyczny design z nowoczesnym wykończeniem

Rosnąca świadomość klientów przekłada się na większe oczekiwania, dlatego salony meblowe prześcigają się w coraz to nowych projektach, łącząc style i wprowadzając rewolucyjne rozwiązania produkcyjne. Efektem tego często są produkty niedopracowane bądź niemające swojego miejsca w żadnej aranżacji. To jednak nie dotyczy kolekcji z naszego katalogu – meble Jawor to zestawienie klasycznego designu z lat 20 poprzedniego stulecia z nowoczesnym wykończeniem. Dzięki temu, bez wątpienia przypadną do gustu zarówno zwolennikom wyjątkowych wystrojów rodem z międzywojennych mieszkań, jak i fanom współczesnych, praktycznych komód czy stolików RTV.

Wszystkie meble Jawor dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Ciężkie, mosiężne uchwyty znakomicie wpasowują się w wykończenie o barwie naturalnego drewna. Produkty dostarczane są do klientów w całości, więc nie tylko oszczędzasz czas, ale dostajesz również gwarancję wysokiej jakości wykonania i łączenia elementów. Nie zwlekaj – postaw na ofertę Meble-Bik i dodaj niepowtarzalnego stylu do swoich wnętrz.

Meble Jawor – unikalny styl w rewelacyjnej jakości

Wykonane z forniru i litego drewna meble Jawor są solidne i trwałe. Powierzchnia jest odporna na zabrudzenia i uszkodzenia, a przy tym łatwo ją wyczyścić. Dzięki temu masz pewność, że ta kolekcja zostanie z Tobą przez długi czas. Meble Jawor to najwyższa jakość i świetny styl, który oczaruje zarówno gości, jak i domowników.

pixel