Czy Twoje mieszkanie Cię nudzi? Ożyw je wielką pufą – poduchą!

2019-10-17
Każdy chciałby mieć funkcjonalne i przytulne mieszkanie. Wiele osób decyduje się z tego względu na uniwersalne i tradycyjne rozwiązania aranżacyjne. Niesie ze sobą to jednak pewne konsekwencje. Mieszkanie po czasie staje się nudne. Jak wprowadzić do niego powiew świeżości, nie planując przy tym wielkiego remontu? Wystarczy postawić na jedno szalone rozwiązanie. Zapraszamy do lektury!

Pufa – poducha to mebel wszechstronny!

Jest wiele sposobów na ożywienie nudnego i tradycyjnego wnętrza: abstrakcyjne obrazy, wazony, fikuśne, kolorowe lampy, itp. Każdy z nich ma jednak tę samą wadę: nie jest użyteczny. Warto więc pomyśleć o rozwiązaniu, które nie tylko ożywi Twoje wnętrze i nada mu przytulności, ale również będzie wielofunkcyjne. Naszym zdaniem pufa – poducha nadaje się idealnie do każdego wnętrza.

Ma wiele zastosowań, w zależności od tego, jak ją ułożysz:

  • pionowo – może posłużyć jako fotel,
  • poziomo – jako materac,
  • zgięta w połowie – pełni funkcję leżaka.

Pufa – poducha to nie tylko wielofunkcyjny mebel; może stanowić również nietypową ozdobę mieszkania. To idealne rozwiązanie do salonu, gdzie można wygodnie się rozsiąść przy oglądaniu filmów z rodziną, albo zaprosić gości na imprezę. Gwarantujemy, że podczas takich spotkań pufa – poducha będzie stanowić główną atrakcję Twojego mieszkania: rozluźni atmosferę, wprowadzając przyjemny, przytulny klimat. To również wygodne miejsce do wypoczynku. Jeżeli po pracy lubisz ucinać sobie drzemkę, albo rozsiąść się i poczytać, otulający materiał pufy dodatkowo Cię odpręży. Tak jak wspomnieliśmy: tego typu propozycja to absolutny strzał w dziesiątkę i to nie tylko dla dzieci. Musimy się przyznać, że to rozwiązanie przetestowaliśmy na własnej skórze!

Pufa poducha
Na zdjęciu: Poducha pufa XXXL 190x140

Idealne rozwiązanie do pokoju dziecka: pufa - poducha

 

Pufa – poducha może też świetnie sprawdzić się w pokoju dziecka. Dlaczego? Przez swój nietypowy kształt i intensywny kolor może ożywić pomieszczenie, dodać mu kolorów i pozytywnej energii. Pufy dostępne są w wielu kolorach, dlatego możesz wybrać taką, która idealnie będzie pasować do reszty aranżacji lub właśnie wyróżniać się na jej tle. Poza tym, nie oszukujmy się, każde dziecko po zobaczeniu takiej pufy, chciałoby ją u siebie w pokoju. To świetne miejsce do odpoczynku i zabawy. Pufa idealnie nada się jako materac do zbudowanej bazy albo miękki fotel do oglądania bajek.

Pufa – poducha może stanowić świetną alternatywę dla zwykłych mebli. To świetne rozwiązanie aranżacyjne, pobudzające wyobraźnię dziecka. Dzięki niemu maluch pobudzi własną kreatywność, a to szczególnie ważne u wszystkich dzieci. Eksperci w tej kwestii są zgodni, że już od najmłodszego wieku należy podnosić pewność siebie i poczucie własnej wartości u dziecka właśnie poprzez konsultowanie z nim decyzji – zwłaszcza decyzji dotyczących jego rzeczy, ubrań, czy wystroju pokoju. Każdy maluch musi posiadać swój kąt, w którym będzie czuł się dobrze i bezpiecznie. Możesz nam wierzyć, że tego typu pufa – poducha ożywi niejednego malucha! Wiemy to z własnego doświadczenia.

Pufa poducha
Na zdjęciu: Poducha pufa do lezenia lub siedzenia XXL 140x110

pixel