Najnowsze wpisy

Aranżacje z użyciem żółci? Sprawdź, dlaczego nie powinieneś bać się tego koloru!

Żółć jest jednym z tych kolorów, które widzimy we wnętrzach stosunkowo rzadko. Jego intensywność sprawia, że aranżacje z użyciem żółtych barw często wykraczają poza naszą strefę komfortu, przykuwając uwagę i nadając wnętrzu zbyt wyrazistego charakteru. Kluczową rolę odgrywa tu więc zachowanie odpowiednich proporcji i przemyślane zestawienie kolorów. My się tego odcienia nie boimy, dlatego podpowiemy Ci, jak dobrze go wykorzystać przy aranżacji domu. Zapraszamy do artykułu!
Przeczytaj więcej

Wybrałeś ciemne meble do sypialni? Sprawdź jak dobrze oświetlić wnętrze

Wybrałeś ciemne meble do sypialni? Sprawdź jak dobrze oświetlić wnętrzeSypialnia jest pomieszczeniem, w którym szczególnie warto zwrócić uwagę na rodzaj i dobór lamp, odpowiednie ich rozmieszczenie oraz temperaturę samego światła. Dobre rozplanowanie punktów świetlnych decyduje bowiem o funkcjonalności sypialni, ale również pozwala stworzyć przytulną atmosferę, niezbędną do wypoczynku po ciężkim dniu pracy. Jakie lampy do sypialni sprawdzą się najlepiej? Zapraszamy do artykułu!
Przeczytaj więcej

Jasne meble tapicerowane. Dlaczego warto na nie postawić?

Jasne meble tapicerowane. Dlaczego warto na nie postawić?Każdy marzy dzisiaj o stylowym i przestronnym wnętrzu. Często jednak boimy się postawić na niektóre rozwiązania aranżacyjne. Jasne meble tapicerowane do niedawna uchodziły za „meble tylko na chwilę”, które szybko traciły świeży i estetyczny wygląd. Czy dzisiaj czyszczenie tapicerki również jest problemem? Jak długo w takim razie możemy cieszyć się wymarzoną, jasną aranżacją salonu? Zapraszamy do artykułu!
Przeczytaj więcej

Pokój gracza – czego nie może w nim zabraknąć?

Pokój gracza – czego nie może w nim zabraknąć?Masz w domu nastolatka, który uwielbia spędzać długie godziny na graniu w gry na PC? A może sam jesteś wielkim fanem tytułów konsolowych? W takim razie mamy dla Ciebie kilka solidnych porad, o których powinieneś pamiętać, urządzając pokój gracza! Zaciekawiony? To zapraszamy do artykułu!
Przeczytaj więcej
pixel