Pomocne informacje przy zakupie mebli

Tapczaniki do pokoju dziecięcego? Tak, pod jednym warunkiem

Tapczaniki do pokoju dziecięcego? Tak, pod jednym warunkiemTapczaniki do pokoju dla dziecka to strzał w dziesiątkę. Oczywiście pod warunkiem, że przed zakupem przemyślisz kilka rzeczy. Szybki wzrost dziecka, zachowanie bezpieczeństwa w trakcie snu, czy postawienie na jego kreatywność – to tylko kilka istotnych kwestii. Jednak, od czego masz nas! W tym artykule podpowiadamy, jak wybrać odpowiedni tapczanik tak, aby na spokojny sen mogło liczyć zarówno dziecko, jak i rodzice.
Przeczytaj więcej

Domowy barek. Jak wkomponować w przestrzeń ten niemal zapomniany mebel?

Domowy barek. Jak wkomponować w przestrzeń ten niemal zapomniany mebel?Barki jeszcze kilkanaście lat temu były stałym elementem wyposażenia polskich mieszkań. Na jakiś czas dekoratorzy wnętrz z nich zrezygnowali, ale w ostatnim czasie możemy zaobserwować tryumfalny powrót barków na salony. Jak pomysłowo wkomponować ten mebel i jakie są jego praktyczne zalety? Odpowiedź w naszym kolejny artykule!
Przeczytaj więcej

Jak zadbać o wolną przestrzeń w pokoju dziecka? Wiszące półki to strzał w dziesiątkę!

Jak zadbać o wolną przestrzeń w pokoju dziecka? Wiszące półki to strzał w dziesiątkę!W pokoju dziecka zawsze jest za mało miejsca – wie o tym każdy rodzic. Piętrzące się książki, szkolne podręczniki, płyty, gry, zabawki… Naprawdę trudno zapanować nad tym chaosem! Nie ma jednak sensu dodatkowo zagracać przestrzeni szafami, zwłaszcza jeśli i tak jest jej za mało. Doskonałym rozwiązaniem mogą więc okazać się wiszące półki na ścianę. Jak pomysłowo je zaaranżować? To podpowiadamy w naszym najnowszym artykule.
Przeczytaj więcej

Jak dobrać odpowiednie lustro do domu? Już podpowiadamy

Jak dobrać odpowiednie lustro do domu? Już podpowiadamyLustro to jeden z najpopularniejszych elementów wyposażenia w naszych domach. Oprócz swojego praktycznego zastosowania ma także czysto estetyczne – może stać się ozdobą mieszkania, dodając mu odpowiedniego nastroju. Szukasz odpowiedniej propozycji do swojego mieszkania? Już podpowiadamy, na co powinieneś zwrócić uwagę.
Przeczytaj więcej

Pokój przedszkolaka – czego nie może w nim zabraknąć?

Pokój przedszkolaka – czego nie może w nim zabraknąć?Dzieci w wieku przedszkolnym rozwijają się w bardzo szybkim tempie, stopniowo zmieniając swoje zainteresowania i upodobania (na przykład kolorystyczne). Dziecko ciągle rośnie, dlatego w jego pokoju trzeba zapewnić mu jak największy komfort i wygodę. Bez obaw – to nie takie trudne! Wystarczy tylko chwila uwagi, żeby dowiedzieć się, jak wygląda idealny pokój dla dziecka!
Przeczytaj więcej

Komody do salonu pomogą Ci lepiej zorganizować przestrzeń

Komody do salonu pomogą Ci lepiej zorganizować przestrzeńUmeblowanie i dekorowanie salonu nie należy do łatwych zadań – wie o tym każdy, kto podjął się chociaż raz tego zadania. Między wszystkimi niezbędnymi meblami a nie do końca potrzebnymi ozdobami ciężko znaleźć balans. Proponujemy niezawodne rozwiązanie w postaci odpowiednio dobranego mebla, który spełni funkcję zarówno dekoracyjną, jak i praktyczną.
Przeczytaj więcej
Zamknij
pixel