Pomocne informacje przy zakupie mebli

Jak zachować porządek w korytarzu? Postaw na pojemną szafkę na buty
Jak zachować porządek w korytarzu? Postaw na pojemną szafkę na butyKorytarz bardzo często jest miejscem w którym trzymane są kurtki i buty wszystkich domowników. I o ile kurtki można schować do szafy, to uporządkowanie butów bywa naprawdę kłopotliwe. Zwłaszcza zimą, ubłocone podeszwy mogą brudzić parkiet i, najzwyczajniej w świecie, wyglądać bardzo nieestetycznie. Jednak wbrew pozorom łatwo jest na to zaradzić.
Przeczytaj więcej
Kącik konesera. Jak wybrać odpowiedni stojak na płyty?
Kącik konesera. Jak wybrać odpowiedni stojak na płyty?Wbrew przewidywaniom, płyty CD i DVD nie odeszły do lamusa. Wciąż w wielu domach zalegają dziesiątki, a nawet setki opakowań (czasem są to nawet kultowe kasety VHS!) z których bardzo często się korzysta, ale którym dosyć trudno jest znaleźć odpowiednie miejsce do przechowywania. Na szczęście jest na to świetne rozwiązanie.
Przeczytaj więcej
Twardy, czy miękki? Czyli jak wybrać odpowiedni materac
Twardy, czy miękki? Czyli jak wybrać odpowiedni materacCoraz więcej Polaków ma problemy ze snem - spowodowane jest to coraz szybszym tempem życia i pracy. Zdecydowanie każda osoba przeżyła ciężki i stresujący dzień, którego powodem było niewyspanie. Warto zdać sobie sprawę, że za problemy ze snem odpowiada w głównej mierze zły materac.
Przeczytaj więcej
Hokery w Twojej kuchni. Jak je dobrać, żeby było ładnie i funkcjonalnie?
Hokery w Twojej kuchni. Jak je dobrać, żeby było ładnie i funkcjonalnie?Hokery, czyli wysokie kuchenne krzesła z niskim oparciem, powoli podbijają polskie wnętrza. Coś, co kiedyś wydawało się ogromną ekstrawagancją, dziś jest naturalnym wyposażeniem prawie każdej kuchni z wyspą, bądź wyższym barkiem.
Przeczytaj więcej
Jak odpowiednio zaaranżować kuchnię? Zapoznaj się z naszymi wskazówkami
Jak odpowiednio zaaranżować kuchnię? Zapoznaj się z naszymi wskazówkamiKuchnia to miejsce, w którym wbrew pozorom spędza się naprawdę dużo czasu, dlatego tak ważne jest jej odpowiednie zagospodarowanie. Przestrzeń w kuchni jest niezwykle istotną kwestią, bo to właśnie od niej zależy nasze samopoczucie i szybkość pracy. Funkcjonalne i piękne wnętrze może istnieć! Sprawdź, co mamy na myśli.
Przeczytaj więcej
Dodatki aranżacyjne i pomysłowe meble. Jak nadać pomieszczeniu charakteru?
Dodatki aranżacyjne i pomysłowe meble. Jak nadać pomieszczeniu charakteru?Co do tego, że każdy domownik pragnie otaczać się pięknymi i estetycznymi rzeczami, nie ma najmniejszych wątpliwości. Funkcjonalne toaletki, zegary, lustra, poduszki i inne dodatki – to wszystko tworzy charakter wnętrz. Co zrobić, by nie było przesadzone i zagracone? Już radzimy!
Przeczytaj więcej
Zamknij
pixel