Najnowsze wpisy

Meble do przedpokoju. Funkcjonalność, czy estetyka?

Meble do przedpokoju. Funkcjonalność, czy estetyka?Przedpokój jest pierwszym pomieszczeniem, które widzą osoby odwiedzające nasze mieszkanie. Dlatego jego wystrój i meble mają duże znaczenie – w końcu dobre pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, prawda? Wiele osób jednak ma dylemat, na co postawić: na funkcjonalność mebli, czy na estetykę? A co, jeśli Ci powiemy, że można mieć jedno i drugie? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł!
Przeczytaj więcej

Komplety wypoczynkowe w stylu PRL. To hit sezonu!

Komplety wypoczynkowe w stylu PRL. To hit sezonu!Styl PRL kojarzy się z wieloma rzeczami – betonowymi blokami mieszkalnymi, ciężkimi meblami (nie zawsze ergonomicznymi), ale za to niezwykle trwałymi i solidnymi. Jednym z elementów wyposażenia, który kojarzy się ze stylem PRL, są komplety wypoczynkowe, które dzisiaj wracają do łask. Oczywiście w udoskonalonych wersjach! Styl PRL nie bez powodu przeżywa renesans, o czym dziś opowiemy w naszym najnowszym artykule!
Przeczytaj więcej

Garderoby z lamelami – pomysł na urządzenie przedpokoju!

Garderoby z lamelami – pomysł na urządzenie przedpokoju!Przedpokój to miejsce, które jest wizytówką każdego domu lub mieszkania. To tutaj goście zostawiają swoje buty, zdejmują kurtki i przygotowują się do wejścia do naszego mieszkania. Dlatego warto zadbać o to, aby przedpokój był nie tylko ładny i estetyczny, ale także funkcjonalny i praktyczny – tutaj pomogą garderoby z lamelami. Meble tego typu szturmem podbijają rynek i nas wcale to nie dziwi! Jak wykorzystać je do aranżacji przedpokoju? Jakie mają zalety? O tym w najnowszym artykule!
Przeczytaj więcej

Biurka pod komputer do biura. Jakie wybrać?

Biurka pod komputer do biura. Jakie wybrać?Biurko jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia biura – to nie jest żadna tajemnica. Wielu pracowników spędza przy nim kilka godzin dziennie, dlatego wybór odpowiedniego biurka jest kluczowy dla jego wygody i efektywności pracy. W naszym najnowszym artykule opowiadamy, czym się kierować przy wyborze idealnego biurka pod komputer do biura. Udanej lektury!
Przeczytaj więcej

Jak zamienić salon w pokój gościnny? To bardzo proste!

Jak zamienić salon w pokój gościnny? To bardzo proste!Przyjeżdżają do nas goście (na Święta lub po prostu w odwiedziny), wizyta się przedłuża, aż wreszcie muszą zostać na noc – tę sytuację zna chyba każdy z nas, prawda? Jak w takim momencie komfortowo ugościć naszych znajomych lub rodzinę? Jeśli posiadasz dodatkową sypialnię, to problem z głowy. Jadnak jak zrobić to w mniejszym mieszkaniu? Dziś opowiemy Ci o tym, jak w szybki sposób zamienić salon w pokój gościnny. Udanej lektury!
Przeczytaj więcej
pixel