Garderoby z lamelami – pomysł na urządzenie przedpokoju!

2023-05-16
Garderoby z lamelami – pomysł na urządzenie przedpokoju!

Przedpokój to miejsce, które jest wizytówką każdego domu lub mieszkania. To tutaj goście zostawiają swoje buty, zdejmują kurtki i przygotowują się do wejścia do naszego mieszkania. Dlatego warto zadbać o to, aby przedpokój był nie tylko ładny i estetyczny, ale także funkcjonalny i praktyczny – tutaj pomogą garderoby z lamelami. Meble tego typu szturmem podbijają rynek i nas wcale to nie dziwi! Jak wykorzystać je do aranżacji przedpokoju? Jakie mają zalety? O tym w najnowszym artykule!

Garderoby z lamelami – jakie mają zalety?

Lamele, czyli niepozorne wąskie listwy, szturmem przejęły świat wnętrzarski. Trudno się dziwić, że projektanci zaczęli coraz chętniej wykorzystywać je przy projektowaniu mebli. Jednak zaletą tego typu propozycji jest nie tylko niebanalna estetyka. Przedpokój to miejsce, gdzie przechowujemy naprawdę wiele rzeczy, takich jak ubrania, buty, torby, parasole, klucze itp. Choćby dlatego warto zadbać o meble do przedpokoju, które pomieszczą to wszystko! Tutaj dobrze dobrane garderoby z lamelami są strzałem w dziesiątkę. Sugerujemy dobieranie modeli z regulowanymi półkami – dzięki temu wnętrze garderoby zaprojektujesz w taki sposób, aby pomieścić wszystkie swoje rzeczy. Ostatecznie mebel musi Ci przecież służyć, wywiązując się ze swoich zadań!

Biała garderoba z lamelami i lustrem

Dzięki garderobom z lamelami tworzysz wyjątkową przestrzeń

Twój przedpokój ma niewielką powierzchnię? Bez obaw – kilka trików aranżacyjnych na pewno optycznie powiększy przestrzeń! Tutaj można wymienić choćby lustra w garderobach z lamelami. Dzięki temu odbite światło doda przytulności wnętrzu oraz… łatwiej będzie Ci sprawdzić, czy strój pasuje do stylizacji. Pamiętaj jednak, żeby wybierać garderoby z lamelami, które wyróżniają się trwałością. To będzie Twoja gwarancja, że meble posłużą naprawdę długo, nadając wnętrzu klasy i elegancji!

Garderoba z lamelami dąb artisan
pixel