Jaki wystrój sypialni sprawdzi się w Twoim domu? Sprawdź nasze propozycje

2016-12-14

Sypialnia jest jednym z głównych pomieszczeń Twojego domu. Nie powinna być połączeniem przypadkowych kolorów i wzorów, a skrupulatnie przemyślanym dziełem godnym największych czasopism designerskich. Zerknij na nasze propozycje i dowiedz się jak uniknąć aranżacyjnej wtopy!

 Sypialnia w szlachetnych barwach

 Połączenie koloru ścian z typem mebli jest pierwszą, podstawową kwestią, którą powinieneś przemyśleć. Użyj swojej wyobraźni i stwórz w myślach sypialnię swoich marzeń. Widzisz biel przeplataną błękitem lub turkusem? Wnętrze prezentuje się jako ekskluzywny, ale i przytulny kącik na odpoczynek po ciężkim dniu, a całość zamyka się w kobiecym szyku połączonym z męską praktycznością? Znamy Twoje myśli i wiemy, które meble okażą się idealnym odwzorowaniem Twoich aranżacyjnych pragnień.

 Pierwszy krok w tworzeniu sypialni to wybór łóżka. Zdecyduj się na takie, które zwiąże wygodę z nowoczesnym designem. Niech przykładem tego będzie łóżko-tapicerowane-8

Łóżko tapicerowane z podnoszonym stelażem

lub łóżko-tapicerowane-7 – o głębokim błękicie oparcia i solidnej, drewnianej budowie.

Łożko Tapicerowane 160x200

Pamiętaj, że designu nie należy stawiać ponad resztą. Najważniejszy jest komfort użytkowania, a dopiero potem piękno.

Wybieraj spośród szafek nocnych i komód-euforia-ek-2d. To właśnie takie dodatki, o ile dobrze przemyślane, nadadzą Twojej sypialni szlachetnych barw i będą przykładem Twojego wyszukanego gustu.

Wnętrze w stylu eko

 Obserwujesz aranżacyjne trendy? Interesujesz się nowinkami designerskimi? Jeśli tak to wiesz, że ostatnio jednym z najbardziej modnych, upragnionych wystrojów jest sypialnia w stylu eko – wypełniona meblami z naturalnych, wysokiej jakości materiałów, jak na przykład łóżko-finezja i zwieńczona oryginalnymi, beżowymi dodatkami na ścianach. W całości ma sprawiać wrażenie wyrwanej ze środowiska antycznych krain, ale przy tym nie denerwować swoim brakiem funkcjonalności, dlatego skorzystaj z mebli takich jak toaletka-finezja czy witryna-2-drzwi-finezja w zależności od tego, czy Twoja sypialnia ma być wnętrzem rodem ze starożytnej Grecji lub Rzymu.

Sypialnia Finezja dąb sonoma

Największą zagwozdką w aranżacji nowo powstałej sypialni jest to, jak połączyć upragniony, klasyczny styl nie tracąc przy tym niezbędnego klimatu. Połączenie beżu z brązem, choć wydaje się typowe, nie jest tak łatwe w komponowaniu. To, co może wydawać się uniwersalne na dłuższą metę zyska miano najbardziej drażniącej części wystroju, więc jeśli nie masz pewności co do konkretnego elementu swojej nowej sypialni, skorzystaj z doradztwa fachowca. Remont domu i aranżacja wnętrz jest dość kosztownym procesem, dlatego nie ryzykuj i dowiedz się co do powiedzenia mają specjaliści.
pixel