Masz dosyć bałaganu w przedpokoju? Postaw na nowoczesną garderobę!

2017-12-14
Masz dosyć bałaganu w przedpokoju? Postaw na nowoczesną garderobę!


Przedpokój to bardzo specyficzne miejsce, szczególnie narażone na bałagan. Jeśli Ciebie również to irytuje, mamy doskonałe rozwiązanie – postaw na nowoczesną garderobę do przedpokoju, która pozwoli Ci zachować estetyczny wygląd i najwyższą praktyczność.

Pamiętaj o funkcjonalności garderoby w przedpokoju!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że urządzenie tak specyficznego pomieszczenia jak przedpokój nie jest łatwe. Zaprojektowanie go tak, aby zachować nie tylko estetykę, ale i najwyższą praktyczność to zadanie co najmniej bardzo trudne – to przeważnie wąskie pomieszczenie z dużą liczbą drzwi. Jednocześnie, jest to pierwsze miejsce, które widzą Twoi goście po przekroczeniu progu domu. Tym bardziej warto odpowiednio o nie zadbać.

Przedpokój musi być jak najbardziej funkcjonalny. W końcu to właśnie tutaj zdejmujesz buty i odzież wierzchnią, która zwłaszcza w porze jesienno-zimowej jest przemoczona, bądź zabrudzona. Warto więc wygospodarować przestrzeń, w której będziesz mógł ukryć i przechować swoje rzeczy. Z pomocą przychodzą nowoczesne garderoby, które są bardzo kompaktowe, praktyczne i niezwykle estetyczne. To zwykle wolnostojące szafy, które cechuje duża pojemność, przy pozornie niedużych rozmiarach. Do tego dochodzi też lustro, które spełnia bardzo praktyczną rolę.

Garderoba z lustrem
 na fotografii: Garderoba do przedpokoju popiel z biały mat + lustro

Garderoba w przedpokoju to doskonały wybór

Wybór masz ogromny – możesz postawić na szafę o niewielkich gabarytach w której będziesz trzymać bieżącą odzież wierzchnią (zimową kurtkę, szaliki,czy czapki) lub zdecydowanie większą, w której pomieścisz więcej rzeczy. To oczywiście zależy od tego, jak chcesz zaaranżować sam przedpokój. Przy tak ogromnym wyborze, nawet jeśli do dyspozycji masz wąziutki korytarz w małym mieszkaniu lub kawalerce, możesz spokojnie wybrać szafy, których szerokość osiąga zaledwie 30-40 cm.

Oczywiście możesz też postawić na szafę na wymiar – to również popularny wybór, zwłaszcza wśród osób o bardzo niestandardowym przedpokoju, np. takim z wnęką, którą trudno jest odpowiednio praktycznie zaaranżować. Chyba, że postawisz na specjalne szafy wnękowe, które odpowiednio dopasowane, sprawdzają się doskonale. Do tego, odpowiednia ilość wieszaków, półek i szuflad. Sam widzisz, jak wiele jest rozwiązań, które znajdą swoje zastosowanie na absolutnie każdym metrażu. Warto jednak przejrzeć ofertę z nowoczesnymi garderobami do przedpokoju, które cechuje wysoka jakość i funkcjonalność – a tej nigdy za wiele!

Garderoba Inez
na fotografii: Garderoba Inez z lustrem do przedpokoju

pixel