Odpowiednia poduszka do snu. Pozwól sobie na prawdziwy relaks

2018-04-16

Nie ma osoby, która nie marzyłaby o spokojnym śnie, w trakcie którego naprawdę można zebrać siły na kolejny dzień. To jednak niemożliwe bez odpowiedniej poduszki, która nie stanowi utrapienia dla kręgosłupa. Właśnie dlatego tak ważny jest zakup naprawdę dobrej poduszki – nie martw się, ponieważ to naprawdę nie jest nieosiągalny wydatek!

Poduszka do snu, która robi różnicę

Każdy zasługuje na spokojny sen, który doda mu energii do dalszej pracy. Nie męcz się z poduszkami, które najzwyczajniej w świecie mówiąc, niszczą Twój kręgosłup. W kiepskich warunkach nie sposób się wyspać, nie mówiąc już o całkowitej regeneracji sił. Sam przyznaj, jak wiele razy wstawałaś zmęczona, często nawet bardziej niż przed położeniem się do łóżka? To właśnie efekt poduszki, która została stworzona bez niezbędnej wiedzy z na temat prawidłowego ułożenia ciała w trakcie snu. Pora raz na zawsze to zmienić!

Specjalnie zaprojektowany system kanalików zapewni właściwą wentylację i oddychanie. To jednak nie wszystko – przemyślana konstrukcja, w tym układ perforacji, wpływa na właściwe ułożenie głowy podczas snu. To pierwszy krok do odzyskania sprawności swojego ciała. Pamiętaj, że ogromny wpływ na Twoje samopoczucie i siłę do działania ma właśnie rodzaj, kształt, a nawet czystość twojej poduszki. Zły sen stwarza wiele problemów, również zdrowotnych.

Poduszka
na zdjęciu: PODUSZKA TERMOELASTIC

Poduszka to absolutna podstawa

Dzięki specjalnemu systemowi otworów, poduszki Creative zapewniają odpowiednią wentylację, zaś system zewnętrznej perforacji odpowiednią cyrkulację powietrza – brzmi kosmicznie, prawda? Ale to niezwykle praktyczne rozwiązanie, którego prostotę i skuteczność odczujesz już po pierwszej nocy. Do tego, ergonomiczny kształt poduszki zapewnia właściwe podparcie głowy i odcinka szyjnego kręgosłupa – to z kolei zapewnia prawidłowe krążenie krwi i relaks dla mięśni. Kup poduszkę i poczuj różnicę!

Ogromna część z nas śpi na niewłaściwej poduszce – i możesz być pewny, że to czuje. Osoby, które źle sypiają, w ciągu dnia są zmęczone, rozdrażnione, miewają kłopoty z koncentracją, narzekają na bóle głowy, kręgosłupa, czy mięśni. Naprawdę zdrowy, głęboki sen jest w ogromnej mierze uzależniony od tego, czy wygodnie leżysz. Pamiętaj, że właściwa poduszka to rzecz w zasadzie niezbędna, zwłaszcza że ceny wcale nie są wysokie, a sam zakup posłuży Ci naprawdę długo. Skutki, oczywiście pozytywne, odczujesz już po pierwszej nocy – możesz być tego pewna.

Poduszka
na zdjęciu: PODUSZKA CREATIVE

pixel