Wyeksponuj swoje kolekcje w wyjątkowy sposób. Stylowe witryny do salonu i nie tylko!

2018-09-05
Wyeksponuj swoje kolekcje w wyjątkowy sposób. Stylowe witryny do salonu i nie tylko!

Witryny to wspaniałe meble o skrzyniowej konstrukcji, których półki i przeszklone drzwi doskonale nadają się do przechowywania i eksponowania oryginalnej zastawy, ozdobnych sztućców, filiżanek i kieliszków, czy nawet książek i zdjęć. Odpowiednio dobrane do wnętrza Twojego salonu dodadzą indywidualnego charakteru!

Witryny w stylu skandynawskim

Koncepcją dekoracji, która absolutnie zdominowała europejskie mieszkania w ostatnich latach jest styl skandynawski. Unikalne połączenie delikatnych, pastelowych barw z geometrycznymi kształtami i prostotą projektu mebli kusi elegancją. Witryny w stylu skandynawskim z pewnością doskonale sprawdzą się we wnętrzach utrzymanych w delikatnych aranżacjach, gdzie dominują jasne kolory. To oczywiście coś więcej, niż tylko efektowny mebel.

Za pomocą witryny w stylu skandynawskim w subtelny sposób zaprezentujesz swoją kolekcję ozdobnych filiżanek czy innych bibelotów. Pokaźny zbiór eleganckich, porcelanowych naczyń kurzy się w szafce, zamiast zachwycać gości w jadalni? A może w salonie brakuje nieco indywidualnego pierwiastka? Solidne witryny to dużo bardziej stylowe meble od regałów, a równie wspaniale zaprezentują Twój księgozbiór. Ramki z pamiątkowymi zdjęciami kurzą się na pułkach? Za szklanymi drzwiami witryny nie będą zbierać tyle pyłu! Zastosowań jest tak wiele, że wszystkich nie da się wymienić – wszystko zależy od wyobraźni właściciela witryny.

Witryna do salonu

Na zdjęciu: Witryna Nordi 90 styl skandynawski do salonu biały połysk

Praktyczne witryny do eleganckich pomieszczeń

Cenisz sobie w meblach nie tylko wyjątkowy wygląd, ale również praktyczne aspekty? Jeżeli tak, to dlaczego jeszcze nie masz witryny? Oczywistą i podstawową jej funkcją jest ekspozycja kolekcji bibelotów czy dekoracji, ale to nie wszystko. Często witryny wyposażone są w dodatkowe szafki i półki, których drzwi nie posiadają szyb, dzięki czemu możesz tam schować przedmioty, których nie chcesz zostawiać na widoku. Albumy ze zdjęciami do wymiany w ramkach, pozostała część bądź uszkodzone elementy kolekcji, a może po prostu niewykorzystywane naczynia? Od Ciebie zależy, jak zagospodarujesz dodatkowe miejsce!

Szeroki wybór dowolnej wielkości witryn pozwoli każdemu dobrać mebel odpowiedni do metrażu pomieszczenia i potrzeb. Smukłe, pojedyncze witryny w słupku dodadzą wytwornego charakteru i elegancji, z kolei te praktyczne i wielokomorowe znakomicie sprawdzą się w nowoczesnych czy skandynawskich wnętrzach i wszędzie tam, gdzie potrzebujesz dodatkowych schowków. Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia, a praktyczne witryny z pewnością podniosą standard każdego pomieszczenia.

Witryna naturalna okleina dębowa

Na zdjęciu: Witryna Paskal 12 do salonu 1 drzwiowa

Polecane
Witryna do salonu Mega 2 dużaWitryna do salonu Mega 2 duża
1 348,00 zł - 1 463,00 zł
pixel